WAKACJE Z RODZINĄ

Wakacje z rodziną – to główne skojarzenie kiedy mówimy o Sarbinowie. To umiejętne inwestycje gminy sprawiły, że tak jest kojarzone wśród urlopowiczów. Świeżo wyremontowane ulice jak Spacerowa i Spokojna umożliwiają fantastyczne spacery i szybkie dostanie się do plaży. To miejscowość spokojniejsza i czystsza od Mielna, chętnie wybierana przez osoby szukające dobrego klimatu.

Wystarczy przejść się odnowiona promenadą aby widzieć różnicę między tą a innymi nadmorskimi miejscowościami. Codziennie sprzątana plaża, zadbane drogi spacerowe kuszą nie tylko turystów, ale również lokalne rodziny do wypoczynku. Sarbinowo rozwija się i zachwyca z roku na rok, my oferujemy noclegi nad morzem w tej fantastycznej miejscowości. Zapraszamy do kontaktu.

CO NOWEGO ?

Dowiedz się co nowego w Sarbinowie, poczytaj o naszych pomysłach na spędzenie wolnego czasu nad morzem. Aktualizacje związane z sezonem urlopowym, trudności w dojazdach nad morze itd.

AKTUALNOŚCI
wakacje-z-rodziną

DLA AKTYWNYCH

Dla aktywnych gości zainstalowaliśmy bramki do gry w piłkę oraz boisko do gry w siatkówkę. Dodatkowo można skorzystać z ekwipunku dla małych eksploratorów, zjeżdżalni i huśtawek. Wszystko to na ogrodzonej drewnianym płotem posesji do której dostęp mają tylko jej goście.

Polecamy wypady rowerowe dookoła jeziora Jamno lub dla bardziej wytrwałych trasę nad jezioro Bukowo.